Pilotaż

Chcesz byśmy zostali pilotem podróży w wybrane przez Ciebie miejsce?

Otwórz swój umysł !

Pomyśl, zainspiruj się i napisz do nas. Reszta w naszych rękach!

Mamy doświadczenie w organizacji wyjazdów przygodowych a także rajdów, jak i imprez zarówno w kraju, jak i za jego granicami. Zaufali nam nie tylko Polacy.

Wybierz cel !

Może to być miejsce, w którym my już byliśmy, może też być zupełnie inne. Przygotujemy wszystko tak jak robimy to do tej pory więc wyjazd ten nie będzie wycieczką zorganizowaną a prawdziwą przygodą!
Do tej pory wyrywaliśmy się każdym opresjom w podróży. Jednak w prawdziwej podróży prócz bardzo dobrego planu zawsze zostawiamy furtkę na prawdziwe przygody bo poza tym co chcemy zobaczyć najbardziej wartościowym jest coś, co nas zaskakuje.

Jeśli oczekujesz, że w podróży będziesz jadał w wykwintnych restauracjach, spał w pięciogwiazdkowych hotelach i każdy dzień będziesz miał przepełniony atrakcjami typu wspinaczka na linach, bądź jazda quadami to nie pisz do nas a do biur podróży.

Jeśli jednak chcesz zrobić coś szalonego wymagającego odwagi, lecz nie masz czasu na przygotowanie tego, chętnie służymy pomocą. Przygotujemy trasę, plan podróży, istotne miejsca, jakie trzeba zobaczyć, załatwimy wszelkie sprawy formalno-prawne (wizy, vouchery, zaproszenia), by ostatecznie zasiąść wygodnie w fotelu i ruszyć! Podróżowanie w małym gronie daje wielkie możliwości, w przeciwieństwie do zorganizowanych grup podążających ściśle wyznaczonym kierunkiem.

Na zaplanowane przez nas podróże jeździmy w grupie mniejszej, bądź większej ale wszystkie są o charakterze non-profit. Jednakże zdarzało się, że zgłaszały się do nas osoby bądź grupy, byśmy zrealizowali coś specjalnie dla nich. Wtedy ustalamy indywidualne warunki.

Wybrane realizacje:

 

Tygodniowa impreza OFFroadowa na Karpatach Ukraińskich zorganizowana ponownie dla klubu Hummerów H1 z Holandii. Tym razem przyjechało 10 maszyn

GALERIA FOTOGRAFICZNA

Tygodniowe zmagania OFFroadowe w Bieszczadach zorganizowane dla grupy zapalonych koneserów marki Hummer H1 oraz Humvee pochodzących z Holandii.

GALERIA FOTOGRAFICZNA

Jednodniowa impreza z roadbookiem zrealizowana w Małopolsce. Impreza zorganizowana dla kilkudziesięciu pojazdów zwieńczona wspólnym wieczornym biesiadowaniem.

GALERIA FOTOGRAFICZNA

 

 

W 2016 roku zaliczyliśmy też przygodę rozkręcania komercyjnej OFFroadowej firmy wspólnie ze znajomymi pod szyldem BezGranic4x4. Zorganizowaliśmy 20 imprez dla małych i dużych grup, głównie na terenie Polski, ale także w Rumunii i Ukrainie. Jednak szybko poczuliśmy, że kiedy pasja zaczyna być pracą na pełen etat przestaje być pasją. Markę prowadzą dalej wspólnicy a my imprezy zorganizowane będziemy pewnie robić bardzo sporadycznie.

 

Translate »