Właśnie wyjechaliśmy z Nigerii, zapadał już zmrok, trzeba było szybko znaleźć miejsce na nocleg a wokół mnóstwo ludzi. Mamy wtedy dwa sprawdzone sposoby: szkoła albo kościół. Busz wytępiony, czysto, trawka a nie żaden beton, no i bezpiecznie. Zaparkowaliśmy pod kościołem w cieniu drzewa i poszliśmy zapytać o pozwolenie. W Afryce zachodniej nie jest nam…
Czytaj więcej...
Życie w benińskiej wiosce




![Podsumowanie Afryki południowej [Botswana-RPA-Namibia]](https://grupawschodu.pl/wp-content/uploads/TransAfrica-Poludnie_14-900x444.jpg)






![Podsumowanie Afryki Zachodniej [Angola-Maroko]](https://grupawschodu.pl/wp-content/uploads/TransAfrica-Zachod_22-132x202.jpg)

