Po przejechaniu południa Namibii przyszedł czas na północ. Skończyły się ogrodzenia, skończyła się niewola głównych dróg. Wreszcie zaczęliśmy odbijać w boczne ścieżki czy też koryta rzek. Odetchnęliśmy pełnią płuc. Na pustyni też są góry Podążaliśmy naszym planem, który co dzień rozrastał się i kurczył względem jego pierwotnych założeń. Kurczył się czasem bo nasycały nas…
Czytaj więcej...
Spalona słońcem północ Namibii











![Podsumowanie Afryki Zachodniej [Angola-Maroko]](https://grupawschodu.pl/wp-content/uploads/TransAfrica-Zachod_22-132x202.jpg)

