Samochód

Czym podróżujemy?

Nissan Patrol Long GR
Rocznik: 1993
kolor: szaro-granatowy

Narzędzie i przyjaciel naszych podróży, wierny i niezawodny Nissan Patrol, zdobywca terenów nieosiągalnych. Nasza kuchnia, nasza sypialnia, nasz wyprawowy dom. Jest z nami od początku. Znamy każdą śrubkę i każdy przewód. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby nas zawiódł a przejechał z nami dziesiątki tysięcy kilometrów, czasem w prawdziwie ekstremalnych terenowych warunkach.

Auto zostało zakupione w 2009 r. z dobrych rąk i mimo zmiany właściciela w takich samych pozostaje. W pakiecie z autem otrzymujemy orurowania boczne, przednie oraz zabudowę przystosowaną do podróży jedynie dwóch osób. Auto oklejone jest folią zabezpieczającą lakier. Do tego halogeny i koła 35" 12.5r15 BFG. Po zakupie prezentowało się właśnie tak.
Po licznych modyfikacjach wyszczególnionych na stronie, wersja cywilna samochodu nabrała nie tyle co zdecydowanie lepszego wyglądu, ale niebotycznie większej funkcjonalności. Po tych zabiegach zaczęła wyglądać właśnie tak.
Uprzednie modyfikacje okazały się nijak istotne w dobie ostatecznych zmian. Gruntowna przebudowa nadwozia na wersję kontenerową nabrała użyteczności jak prawdziwy kamper. Teraz w środku mamy kuchnię, łazienkę i sypialnię!

 

 

 Samochód serwisowany jest niezmiennie w jednym warsztacie. Jest to chyba klucz do sukcesu, gdyż tam znają go lepiej niż my sami.

Bochnia ul. Partyzantów 17

 

Translate »